Konsultacje z Psychologiem Online

W życiu każdego człowieka zdarzają się trudne chwile, choroba, śmierć bliskiej osoby, traumy, kryzys w małżeństwie lub w związku, konflikty z bliskimi lub w pracy, spadek nastroju i wiele innych traumatycznych sytuacji.

Niestety nie zawsze możemy samodzielnie poradzić sobie z problemami, które znacząco wpływają na nasze życie codzienne. W sytuacji warto zwrócić się po pomoc do Psychologa. Jeśli odczuwasz jakiś dyskomfort przed pierwszą wizytą u psychologa lub potrzebujesz pilnej pomocy psychologicznej, to najlepszym rozwiązaniem są konsultacje z psychologiem online. W trakcie konsultacji online psycholog pomoże Cii przetrwać najtrudniejsze chwile, otrzymasz wsparcie i pomoc, jakiej w danym momencie potrzebujesz.  Korzystając z konsultacji online z psychologiem, powinieneś wiedzieć, że pomoc psychologiczna online jest tak samo skuteczna, jak pomoc oferowana stacjonarnie. Jeżeli więc z jakichkolwiek przyczyn wolisz skorzystać ze wsparcia w domowym zaciszu, możesz mieć pewność, że uzyskasz profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.

Jak wyglądają konsultacje z psychologiem online?

Z pomocą programu Skype zainstalowanego na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu (laptop, PC, tablet, smartfon) odbędziesz ze mną dyskretną rozmowę, określisz swój problem i otrzymasz właściwą dla problemu pomoc. Udzielam również wsparcia w formie konsultacji telefonicznych. Po opłaceniu konsultacji otrzymasz mailem termin i omówienie konsultacji online.

Konsultacje z Psychologiem Online

Jeżeli chcesz umówić się na konsultacje u psychologa online to zadzwoń
+48 698 468 886
Odbieram telefony w dniach:
poniedziałek – piątek w godzinach 10:00 – 20:00
sobota w godzinach 10:00 – 17:00
Podczas rozmowy ustalimy odpowiedni termin konsultacji.
Jeżeli nie możesz się dodzwonić, to wyślij wiadomość SMS, a na pewno oddzwonię.

psycholog online wizyta
Przewiń na górę