COACHING ONLINE

Coaching to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi z obszaru rozwoju osobistego i zawodowego, które jest zorientowane na osiąganie wyznaczonych celów.
Coaching Online, niczym nie różni się od coachingu w gabinecie psychologa, poza miejscem spotkań Coacha z Klinentem.
Coaching to partnerska relacja, pomiędzy Coachem i Klientem, gdzie Coach wspiera Klienta w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału na drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów w życiu prywatnym i zawodowym.
Coaching online odbywa się w formie regularnych spotkań – sesji online, w trakcie których Klient wybiera, na czym chce się skupić, a Coach poprzez wnikliwe słuchanie i zadawanie otwierających, skłaniających do przemyśleń pytań pomaga Klientowi w głębszym zrozumieniu swojej aktualnej sytuacji oraz w precyzyjnym określeniu celów i sposobów ich realizacji.
Coach, dzięki swojej wiedzy, znajomości skutecznych narzędzi i umiejętności ich zastosowania dąży do wydobycia rozwiązań i strategii z wnętrza klienta, wierzy, że klient jest z natury pełen pomysłów.
Coaching ukierunkowuje Klienta na cel, wspiera go w identyfikowaniu i eliminowaniu przeszkód, jak również w dostrzeganiu i wykorzystaniu możliwości. Coach online, jeszcze bliżej niż Coach stacjonarny towarzyszy Klientowi w przebyciu drogi z punktu, w którym klient jest, do punktu, w którym chciałby się znaleźć.
Można powiedzieć, że jest to relacja, w której coach wspiera swojego Klienta, by ten jak najlepiej wykorzystał swój potencjał do realizacji swoich celów.

Jako Coach Online pracuję w metodologii zintegrowanej, holistycznej. W zależności od tego, co w danym momencie jest optymalne dla rozwoju Klienta, korzystam z różnych narzędzi np. coaching, trening, mentoring, szkolenie.
Jeśli chcesz porozmawiać, zapraszam do kontaktu telefonicznego, podczas którego ustalimy termin pierwszej konsultacji w ramach Coaching Online. Odpowiem na Twoje pytania, doradzę czy temat, z którym do mnie przychodzisz jest zagadnieniem coachingowym. 
Jeśli masz pytania w temacie Coaching Online – zadzwoń – 698 468 886.

coaching zawodowy online
coaching biznesowy

Coaching Online

Jeżeli chcesz umówić się na konsultacje na temat coachingu online to zadzwoń
+48 698 468 886
Odbieram telefony w dniach:
poniedziałek – piątek w godzinach 10:00 – 20:00
sobota w godzinach 10:00 – 17:00
Jeżeli nie możesz się dodzwonić, to wyślij wiadomość SMS, a na pewno oddzwonię.

Przewiń na górę